Barman na wesele

Barman
Barman na weselu

Barman na wesele – Urządź sobie wesele z pompą!

Dla każdej pary młodej wesele to prawdziwe show, na którym najważniejszymi gośćmi są osoby z najbliższego naszego otoczenia. Nic więc dziwnego, że staramy się zorganizować im jak najlepszy poczęstunek, muzykę i rozrywki na tę niezapomnianą noc, by nasi goście mogli się dobrze bawić i cieszyć wspólnie naszym szczęściem, jakim jest wstąpienie w związek małżeński. Bardzo dużą popularnością na weselach nowej generacji cieszy cię barman na wesele, który stanowi element rozrywki dla weselników, jak i zapewnia zawsze schłodzone, eleganckie drinki, które są niejaką odskocznią od tak typowej na weselach czystej wódki czy wina. Jeśli interesuje cię barman na wesele, to na pewno w swoim mieście bez problemów znajdziesz zawodowego barmana, który udostępni ci swoje usługi. Zawodowi barmani bardzo często ogłaszają się na różnych portalach internetowych, by znaleźć osoby zainteresowane ich usługami. Taki barman na wesele to wydatek, który warto uwzględnić w swoim weselnym budżecie. Przede wszystkim uświetni on Twoja imprezę i sprawi, że będzie trochę niecodzienna, inna niż klasyczne wesela, z jakimi mamy zwykle do czynienia.

Taki barman zwykle ma w zanadrzu kilka sztuczek, którymi chętnie zabawi gości weselnych. Pokaże im, jak robić ich ulubione drinki, z czym je serwować, a takie triki barmańskie wyglądają zawsze bardzo ciekawie i przyjemnie jest popatrzeć choć na kilka z nich. Rzecz jasna taki barman na wesele nie jest jedyną ani najważniejsza atrakcją wesela, ale obecny przez całą noc z pewnością da się zapamiętać. Zaserwuje on gościom wyśmienite drinki, co ma też pewną zasadniczą zaletę. Otóż, serwowane przez barmanów drinki są nie dość, że smaczniejsze, to zwykle jeszcze sporo lżejsze pod względem zawartości promili niż wódka. Goście więc dużo chętniej napiją się kilku różnych kolorowych i egzotycznych drinków, aniżeli będą pić kieliszek za kieliszkiem nudnej wódki, która jest na każdym weselu. Co za tym idzie – towarzystwo będzie prawdopodobnie nieco dłużej trzeźwe i będzie przez całą noc sączyło drinki z palemką w zachodnim stylu. Osoby, które zdecydowały się zamówić barmana na imprezę weselną, z pewnością nie żałują swojej decyzji. Dla takich barmanów występy na weselu to nie tylko możliwość dodatkowego zarobku, ale także podszkolenia się, zniwelowania tremy wystąpień przed większą publicznością, co jest dla młodych adeptów sztuki barmańskiej bardzo ważne.

Taki barman na wesele nawet niekoniecznie musi na stałe pracować w klubach nocnych i barach. Być może dotąd jeszcze nie znalazł godziwego zatrudnienia, dlatego decyduje się występować na weselach, co jest dla niego doskonałym kolejnym punktem w jego CV. Pozwala mu to przełamać tremę, zdobyć pewien rozgłos w środowisku barmańskim, co jest bardzo ważne w tej branży, no i oczywiście zarobić. A jeśli chodzi o koszty? Ciężko byłoby podać przybliżony cennik, ponieważ zależy on głównie od liczby gości oraz liczby barmanów, którzy maja występować. Zwykle jest to około 1-1,5 tysiąca złotych za wieczór, gdy mowa o dwóch barmanach przyjeżdżających z całym przenośnym barem i sprzętem, który jest niezbędny do serwowania drinków, a którego restauracja organizująca wesele zwyczajnie może nie posiadać w swojej ofercie. Zamówienie barmana wraz z pokazami barmańskimi to fantastyczna sprawa, nieco nowoczesna, ale bardzo dobrze przyjmująca się nawet w bardzo konserwatywnych środowiskach, wszak nawet w nich weselnicy lubią sobie dobrze pojeść i wypić. A pokazy barmańskie sprzyjają temu, by przynajmniej napić się dobrego drinka.